Pohvaljeni učenici u školskoj 2023/2024. godini

Odlukom nastavničkog veća Gimnazije Stefan Nemanja za izuzetne rezultate u školskoj 2023/2024 godini, završen razred s prosekom 5.0 i primernim vladanjem pohvaljeni su učenici:

Prva godina

I1 Tamara Pantović

I2 Mihailo Kotranjac, Đorđe Kotranjac, Maša Mihić, Marija Zagorac

I3 Barbara Kovačić

I4 Petar Nikolić

Druga godina

II1 Aleksa Radojičić, Petra Ristić

II2 Nevena Stojanović, Petra Lazarova

II3 Lana Matić, Katarina Stević

Treća godina

III1 Lena Braki, Anja Marjanović,  Anastasija Kondić Jovanović, Silvija Perković, Marija Petrović,  Iva Ranković, Marija Romanjko, Mona Al Shaikhsalama,  Ana Stevanović, Višnja Simović Savić

III2 Relja Marinković, Viktor Van Dallen, Petra Stopa

III3 Filip Božović,  Аnа Dikanović,

III4 Маrко Milićević, Nemanja Mraković, Igor Mladenović

Četvrta godina

IV1 Еmilija Šurok, Еmilija  Dželatović, Mila Bekman

IV3 Jelisaveta Stojanović, Jana Tarailo

IV4 Nikola Кurjak, Аndrea Nikolić, Ema Stojanović

Škola je ove godine dodelila i dve posebne zahvalnice: Marku Radičeviću za izuzetno zalaganje u nastavnim i vannastavnim aktivnostima i Olgi Cvetković za izuzetno angažovanje u naučno-istraživačkom pristupu učenju.

Druga Pohvaljeni Učenici 20240714215626

Svi učenici pohvaljeni su za svoje vrhunske rezultate i nesebično zalaganje.

Njihov uspeh ne meri se samo ocenama, već i njihovim aktivnim učešćem u svim aspektima školskog života. Učenici su pokazali izuzetnu odgovornost, predanost i spremnost da uvek pruže svoj maksimum.

Tokom školske godine istakli su se kako po svojim ocenama i kontinuiranom trudu, tako i po disciplini, ljubaznosti i poštovanju prema nastavnicima i vršnjacima.

Ponosni smo na naše učenike. Verujemo da će im posvećen i marljiv rad doneti mnogo uspeha u budućnosti.

Njihov uspeh, naša je najveća radost.

Čestitamo.