Kako da upišete gimnaziju „Stefan Nemanja“

KORACI ZA UPIS U GIMNAZIJU STEFAN NEMANJA:

• zakažete sastanak telefonom ili putem e-maila
  • razgovor sa stručnim timom škole u vezi sa vašim detetom i zajedničkim očekivanjima
  • ukoliko vaše dete želi, organizovaćemo da jedan školski dan prati sve školske aktivnosti u našoj Gimnaziji
  • dogovor u vezi sa načinom plaćanja školarine
  • potpisivanje Ugovora o uslovima upisa i školovanja s porodicom.

POTREBNA DOKUMENTA ZA UPIS:

• svedočanstvo iz šestog, sedmog i osmog razreda osnovne škole
  • uverenje o završenoj osnovnoj školi
  • uverenju o položenom završnom ispitu za osnovno obrazovanje
  • izvod iz matične knjige rođenih
  • popunjena prijava za upis

Ukoliko se učenik upisuje u našu školu u toku školske godine, pored navedene dokumentacije potrebna mu je i ispisnica iz prethodne škole.

UPOZNAJMO SE

Dođite da vidite kako radimo

Svoje zanimanje posmatram više kao poziv nego kao profesiju, jer raditi sa decom koja svakodnevno ulaze na vrata škole je i čast i privilegija, a sa tim i odgovornost i radost.

Znam da su dobra komunikacija i saradnja između škole i roditelja ključni za uspeh i zato vas pozivam da dođete i vidite naše učenike i nastavnike na delu.

Radujem se da čujem kakve nade i očekivanja imate kada je obrazovanje vašeg deteta u pitanju. Isto tako sam spremna da odgovorim na sva vaša pitanja kako biste mogli da odlučite da li je Gimnazija Stefan Nemanja pravo mesto za vaše dete i porodicu.

Čekam vas sa radošću!

Aneta Pavlica