KRAJ PRVOG POLUGODIŠTA UZ PESMU I POKLONE

KRAJ PRVOG POLUGODIŠTA UZ PESMU I POKLONE

Nije tajna, u našoj školi se od dana njenog osnivanja, đačke knjižice i svedočanstva primaju s osmehom na licu.

I to nije slučajno.

Gimnaziji „Stefan Nemanja“ školska godina nije ispunjena „borbom za ocene“ već borbom za razvoj znanja i veština.

A kada se tako pristupi obrazovanju, rezultati i kraj prvog polugodišta se obeležavaju uz pesmu, poklone i ples…

 

Kraj polugodišta - podela knjižica i pesma? MOŽE :) 20240118145743
Kraj polugodišta – I podela knjižica i pesma?  MOŽE!

KARAOKE ŽURKA ZA KRAJ PRVOG POLUGODIŠTA

Ove školske godine, proslavili smo kraj prvog polugodišta i poželeli dobrodošlicu novoj godini karaoke žurkom. I zajedničkom podelom knjižica – učenici svih razreda i svih smerova imali su zajedničku žurku.

Iskreni osmesi, ponos i zadovoljstvo učenika i nastavnika svim što je urađeno od 1. septembra do 29. decembra – tri su glavne slike koje su obeležile prvi deo proslave na kojoj su podeljene knjižice.

A nakon podele knjižica, počela je pesma.

Karaoke žurku otvorila je menadžerka škole Aneta Pavlica pesmom Zdravka Čolića „Ti živiš u oblacima mala“, a zatim su se ređali hitovi –  Du hast, Sweet Child O’Mine, Bohemian Rhapsody,  Lady Marmalade. Kako su se ređali hitovi, tako su se ređali i izvođači, koji svojim talentom nimalo nisu zaostajali za profesionalnim pevačima.

I to nije sve. U duhu prazničnog raspoloženja, učenici i nastavnici zajedno su organizovali Secret Santu i razmenili poklone.

Pre nego što su učenici i nastavnici otišli na zasluženi raspust, obratila im se menadžerka škole.

Neka vam Nova godina donese radost i zdravlje, vedrinu i optimizam, ispunjenje želja i nove ciljeve. Želim da svi vaši problemi i tuge ostanu u 2023. godine, a da u narednoj godini ispišemo svako za sebe, ali i svi zajedno po jedno novo i zanimljivo poglavlje naših života. Kažu da se u novogodišnjoj noći dešavaju čuda. Ali predlažem pouzdaniji način –  zamislite želju i ciljano idite ka njenom ostvarenju tokom cele godine. Tada se dogodi magija – rekla je Aneta.

Treća 20240118145948

 

Hvala svima koji su doprineli ovom posebnom danu!

 

 

Return To Top

Gimnazija Stefan Nemanja