BRONZANA MEDALJA ZA GIMANZIJALCE NA IX DRAGON BOAT KUPU

BRONZANA MEDALJA ZA GIMANZIJALCE NA IX DRAGON BOAT KUPU

Tokom maja, pod sloganom „Probudi zmaja u sebi“, Srpski Dragon Boat savez organizovao je, sada već tradicionalnu manifestaciju za studente i srednjoškolce. Takmičenje je okupilo osam srednjih škola, koje su se borile za medalje.

U žestokoj konkurenciji, učenici gimnazije Stefan Nemanja, koje je posvećeno trenirala naša nastavnica fizičkog vaspitanja Ivana Reko, uspeli su da osvoje treće mesto. Njihova izvanredna posvećenost i timski duh doneli su im bronzanu medalju, što je veliki uspeh za našu školu.

– Fizičko je predmet kojem se naši učenici posebno raduju. Na časovima svako daje svoj maksimum, a kroz razne aktivnosti razvijamo ljubav prema zdravim stilovima života i fizičkoj aktivnosti. Ponosna sam na naše učenike i njihovu posvećenost – rekla je Reko.

Čestitamo svim učenicima i njihovoj nastavnici na ovom sjajnom postignuću!

Druga 20240603235148
Return To Top

Gimnazija Stefan Nemanja