Nevena Kokonešević

Nevena Kokonesevic 20211130 131616

Nevena Kokonešević

Filološki fakultet, Bibliotekarstvo i informatika i holandski jezik

Završila sam filološki smer i svoje školske dane definitivno ću pamtiti po društvu i nastavnicima kojima je stalo da iz svakog deteta izvuku pun potencijal. Takav pristup učenicima retko koja škola ima.

Dok sam bila učenica Gimnazije „Stefan Nemanja“ jako mi se dopadalo što smo imali nastavu samo pre podne i što smo većinu školskih obaveza završavali u školi. Takva način rada i organizacija ostavlja dosta slobodnog vremena kada se iz škole ode.

Prijemni na državnom fakultetu sam položila lako.

Svima koji su sada učenici Gimnazije poručujem: „Iskoristite sve mogućnosti koje ova škola može da ponudi!“

Svima koji još razmišljaju koju srednju školu da upišu poručujem: „Ako želiš da rasteš i učiš u okolini koja je spremna da se prilagodi tebi, da budeš okružen ljudima koji su tu da tebe saslušaju i da ti pomognu, ako je to potrebno, ovo je definitivno škola za tebe!