Marko Ninković

Marko Ninković Foto 20240519215845

Marko Ninković

Sportista i student poslove-ekonomije

U vreme kada sam upisivao srednju školu, profesionalno sam se bavio fudbalom, i znao sam dosta drugova sa sporta koji su išli u Gimnaziju „Stefan Nemanja“. Mislio sam da ću školovanje nastaviti u nekoj državnoj srednjoj školi, međutim, moji roditelji su odlučili da investiraju u mene i upisali su me u privatnu gimnaziju. Na tome sam im vrlo zahvalan. Uzvratio sam im tako što sam bio odličan đak.

Izabrao sam društveno-jezički smer. Cela generacija je bila fenomenalna, možda i pomalo nestašna. Divno smo se družili.

Što se tiče škole, mogu da kažem da sam se upisom u Gimnaziju „Stefan Nemanja“ preporodio. Nastavnici su tolerantni u uvek spremni da pomognu, i na času i na odmoru, i za školsko gradivo i za neke privatne stvari. Sada studiram poslovnu- ekonomiju i mogu da kažem da je period srednje škole vreme za koje me vezuju najlepše uspomene.