Anja Pavićević

Anja Pavicevic 20220310 081111

Anja Pavićević

Glumica

Bila sam učenica Gimnazije Stefan Nemanja tri godine, jer sam posle završene treće godine primljena na Fakultet dramskih umetnosti.

Dugo sam razmišljala koju srednju školu da upišem, pošto sam želela da pored učenja vreme posvetim i baletu i glumi.

Istraživala sam privatne srednje škole na internetu i često se dešavalo da na sajtovima piše jedno, a kada dođete u školu sačeka vas nešto sasvim drugo.

Međutim, kada sam došla u Gimnaziju „Stefan Nemanja“ videla sam da se ceo kolektiv – direktor, menadžerka škole, pedagog i svi profesori sjajno ophode prema učenicima.

Svi su tu za sve učenike ne samo kada je potrebna podršaka u učenju, već su tu i kao podrška za sve što se mladom čoveku dešava u životu . A to je mnogo važno kad imate 16, 17, 18 godina.

Svima su nam nesebično pomagali za sve što nam je bilo potrebno i zbog toga sam im neizmerno zahvalna.