SPECIJALNI NOVOGODIŠNJI POPUSTI ZA RANE PRIJAVE ZA ŠKOLSKU 2020/21. GODINU!

Novogodišnja humanitarna akcija i poseta Svratišta za decu

Nakon uspešne akcije prikupljanja novogodišnjih paketića u organizaciji Učeničkog parlamenta, naši učenici su 26. decembra posetili Svratište za decu. Darivali su poklonima one kojima je pomoć neophodna i pokazali visok stepen empatije i plemenitosti.

Gostoprimstvo nam je ukazao stručni tim Svratišta, pri čemu je na učenike naročit uticaj ostavilo obraćanje jednog od bivših korisnika, koji je kao dete dolazio ovde, a sada svojim radom pomaže deci koja koriste usluge Svratišta. Nesumnjivo, najveći osećaj ponosa i želju da i u buduće organizuju slične akcije kod naših učenika izazvali su osmesi i zahvalnost dece koju su upoznali tokom posete i za koje su brižljivo pripremili paketiće!

Pregledano: 115 pregleda
Return To Top

Gimnazija Stefan Nemanja